foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Час до школи! Час до школи!

34500, Україна, Рівненська обл., м.Сарни, вул. Чорновола, 1
Тел. (03655) 2-18-95, 3-56-75 Факс. (03655) 3-56-75, E-mail: kolegium_sarny@ukr.net


Вітаємо Вас на офіційному сайті
Сарненського навчально-виховного комплексу "Школа-колегіум" ім. Т.Г.Шевченка


 

Хто на сайті

На сайті 22 гостей та користувачі відсутні

З 23 листопада по 22 грудня 2016 року проводився ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, на якому команда учнів Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім.Т.Г.Шевченка успішно виступила, виборовши 63 місця, з них 22 – І місце, 25 – ІІ місце, 16 – ІІІ місце. Серед переможців:

 

Прізвище,ім’я учня

Клас

Предмет

Вчитель

Місце

1

Дударик Богдан

8-А

Біологія

Кулько О.О.

І

2

Бортнік Ілля

11-Б

Біологія

Кулько О.О.

І

3

Кушнір Влада

7-Б

Математика

Потапович О.С.

І

4

Колодич Олександр

8-В

Географія

Белеля Р.В.

І

5

Лавор Олександр

11-Б

Географія

Комар О.А.

І

6

Яцків Катерина

9-А

Економіка

Комар О.А.

І

7

Сказько Богдан

10-А

Економка

Комар О.А.

І

8

Марковець Дарина

10-А

Екологія

Кулько О.О.

І

9

Сергійчук Владислав

8-В

Інф.технології

Рябова М.М.

І

10

Сергійчук Назар

10-А

Інф.технології

Вінінчук О.Г.

І

11

Ковальов Станіслав

11-Б

Інф.технології

Вінінчук О.Г.

І

12

Давидюк Максим

8-В

Хімія

Кисельова Л.Р.

І

13

Зелінський Владислав

9-В

Фізика

Жакун О.Л.

І

14

Сказько Богдан

10-А

Фізика

Жакун О.Л.

І

15

Колодич Мирослав

11-Б

Історія

Жабчик Н.І.

І

16

Добринський Богдан

10-А

Астрономія

Жакун О.Л.

І

17

Зелінський Владислав

9-В

Інформатика

Рябова М.М.

І

18

Сергійчук Назар

10-А

Інформатика

Вінінчук О.Г.

І

19

Ковальов Віталій

8-В

Інформатика

Рябова М.М.

І

20

Аврамишина Ольга

9-А

Польська мова

Ковтун І.М.

І

21

Шеремет Олександра

10-Б

Польська мова

Ковтун І.М.

І

22

Хомич Катерина

11-Б

Польська мова

Ковтун І.М.

І

23

Богомолова Анастасія

9-Г

Біологія

Мартинович Л.С.

ІІ

24

Канецька Анжела

10-Б

Біологія

Кулько О.О.

ІІ

25

Яцків Катерина

9-А

Біологія

Мартинович Л.С.

ІІ

26

Долід Дана

9-Г

Географія

Никитюк В.В.

ІІ

27

Дзерун Олександра

10-А

Географія

Белеля Р.В.

ІІ

28

Хиноцький Сергій

11-Б

Економіка

Комар О.А.

ІІ

29

Омельченко Марія

11-Б

Екологія

Мороченець Н.Г.

ІІ

30

Лохвич Оксана

9-А

Інф.технології

Рябова М.М.

ІІ

31

Мізинець Олександр

11-Б

Інф.технології

Вінінчук О.Г.

ІІ

32

Яцків Катерина

9-А

Хімія

Морочеець Н.Г.

ІІ

33

Сказько Богдан

10-А

Хімія

Кисельова Л.Р.

ІІ

34

Кушнір Влада

7-Б

Фізика

Жакун О.Л.

ІІ

35

Котик Владислав

11-А

Фізика

Кичан О.Ф.

ІІ

36

Федорович Дарина

8-Б

Англ. мова

Артюх Л.М.

ІІ

37

Шеремет Олександра

10-Б

Англ. мова

Турчик В.В., Гузич Л.П.

ІІ

38

Стороженко Олександр

11-А

Англ. мова

Фрусович Н.С.

ІІ

39

Турик Андрій

9-Г

Історія

Тарасова С.Є.

ІІ

40

Жученя Андрій

10-А

Історія

Тарасова С.Є.

ІІ

41

Колядко Богдан

11-А

Історія

Тарасова С.Є.

ІІ

42

Богомолова Анастасія

9-Г

Укр.мова

Тіткова Н.А.

ІІ

43

Долід Дана

9-Г

Укр. мова

Тіткова Н.А.

ІІ

44

Марковець Дарина

10-А

Укр. мова

Турик І.Р.

ІІ

45

Стороженко Олександр

11-А

Укр. мова

Маслянчук Т.І.

ІІ

46

Котик Владислав

11-А

Астрономія

Кичан О.Ф.

ІІ

47

Рєзнікова Юлія

9-А

Польська мова

Ковтун І.М.

ІІ

48

Лохвич Оксана

9-А

Труд.навчання

Потапович-Маркусь Л.І.

ІІІ

49

Фрусович Микола

9-А

Труд.навчання

Аврамишин А.О.

ІІІ

50

Омельченко Марія

11-Б

Біологія

Кулько О.О.

ІІІ

51

Гамза Максим

8-А

Географія

Белеля Р.В.

ІІІ

52

Ковальов Станіслав

11-Б

Економіка

Комар О.А.

ІІІ

53

Бикова Вікторія

7-А

Хімія

Мороченець Н.Г.

ІІІ

54

Богомолова Анастасія

9-Г

Хімія

Мороченець Н.Г.

ІІІ

55

Слободзян Максим

8-Б

Фізика

Кичан О.Ф.

ІІІ

56

Турик Андрій

9-Г

Англ.мова

Ярута В.Б.

ІІІ

57

Ковальов Віталій

8-В

Історія

Торчило Л.І.

ІІІ

58

Хиноцький Сергій

11-Б

Інформатика

Вінінчук О.Г.

ІІІ

59

Абрамчук Ілона

9-Г

Правознавство

Никитюк А.О.

ІІІ

60

Марковець Дарина

10-А

Правознавство

Никитюк А.О.

ІІІ

61

Гризовська Софія

11-А

Правознавство

Никитюк А.О.

ІІІ

62

Кіркова Ірина

11-Б

Польська мова

Ковтун І.М.

ІІІ

63

Ляшко Надія

8-Г

Укр.мова

Свищевська Н.М.

ІІІ

 

Частные мастера Винтовые лестницы на второй этаж

Полное описание первых признаков и выраженных симптомов при гепатите В здесь

Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/

Copyright © 2022 lam83 Rights Reserved.